KIM JESTEŚMY?

GIPSMAN to przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu na rynek usług z kręgu budownictwa, energetyki i grupy HVAC. Koncentrując się na potrzebach klienta, stale poszerzamy zakres oferowanych usług, a produkty, których w naszym pakiecie brakuje jesteśmy w stanie zapewnić poprzez outsourcing sprawdzonych źródeł partnerskich. Oferujemy usługi związane z projektowaniem, koordynacją i nadzorem podczas wykonywania pełnego zakresu inwestycji.

 

MISJA I CELE

Naszą misją jest stać się jednym z wiodących i rozpoznawalnych na polskim rynku dostawców usług związanych z budownictwem, energetyką i sferą HVAC.

Głównym celem do którego zmierzamy jest maksymalne usatysfakcjonowanie klienta nie tylko tempem i jakością pracy, ale i przyjazną ceną. Chcemy utrwalać swą markę w świadomości konsumentów, wychodzić na czas na przeciw potrzebom rynku i nadążyć za zmieniającymi się warunkami otoczenia.

 

CO ROBIMY

Przeprowadzamy prace remontowe, adaptujemy zupełnie nowe powierzchnie, świadczymy roboty demontażowe lub realizujemy inwestycje w odcinku „od zera aż po klucz”. Realizujemy inwestycję w oparciu o atestowane materiały i zaawansowane technologie, zachowując troskę o środowisko.

 

GDZIE PRACUJEMY

Swą jakość prezentujemy w obiektach o zróżnicowanym charakterze – od lokali mieszkalnych, przez powierzchnie biurowe i hale produkcyjne, banki, hotele i salony pokazowe, aż po markety i obiekty usytuowane w centrach handlowych, których w naszym portfolio znaleźć można najwięcej.

 

GDZIE SIĘGAMY

Zasięgiem swych usług obejmujemy nie tylko rynek krajowy, o czym stanowią poczynione przez nas realizacje zagraniczne m. in. na terenie Niemiec i Austrii. Sięganie na nowe rynki ułatwia nam bycie wykwalifikowaną kadrą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży. Cechuję nas niesłabnący zapał, dynamika działania i ogromna elastyczność.